Pred vami je knjižica zgodb na spektru, ki so nastale v okviru projekta Nič več SAM – celostni program pomoči družinam z avtizmom, ki je bil sofinanciran s strani Ministrstva za zdravje v obdobju od 2019 do 2022. V tem triletnem obdobju smo izvedli številne aktivnosti, ki so bile v pomoč in podporo osebam z avtizmom, njihovim staršem in pomembnim drugim, strokovnim in laičnim delavcem in drugi zainteresirani javnosti.

Namen te knjižice je vpogled v življenjske zgodbe oseb z avtizmom, njihovih staršev, prostovoljcev, ki sodelujejo z osebami z avtizmom ter naših zunanjih sodelavcih, ki so z nami sodelovali tekom projekta.

Vsaka zgodba je zgodba zase in nam razkrije edinstveno ozadje v življenje vsakega posameznika.

Želim vam radovedno odkrivanje zgodb na spektru in upam, da vam bo ta knjižica razkrila delček večje zgodbe, ki jo pletemo na Društvu ASPI v pomoč in podporo osebam z avtizmom.

Teja Oblak

Vodja projekta Nič več SAM – celostni program pomoči družinam z avtizmom

Pin It on Pinterest

Share This