ASPI ozavešča

Okrogle mize

Kaj je avtizem? S kakšnimi težavami se srečujejo mladostniki na prehodu v odraslost in odrasle osebe s SAM? Kje in kako bodo lahko živeli? Kaj pa zaposlitev? Kje se jim pri vključevanju v družbene aktivnosti zatakne? Kako se jim kot družba lahko približamo in jih povabimo, da se vključijo s svojimi darovi in talenti in postanejo aktiven del družbenih procesov? Da bi čim bolj javno odprli ta vprašanja, Društvo ASPI v ta namen organizira okrogle mize. Z njihovo pomočjo skušamo prispevati k povezovanju oseb z avtizmom, njihovih staršev in svojcev s strokovnjaki in skozi pogovor problematiko predstaviti čim širši skupnosti. Okrogle mize so namenjene tudi temu, da problematiko predstavimo in približamo državnim uradnikom, ki lahko pomagajo pri dolgoročnem in celostnem financiranju programov za pomoč osebam s SAM.

Ne odlašajte

Stopite v stik z nami

Sedež društva ASPI:

Trpinčeva 81, SI-1000 Ljubljana

PE center ASPI:
Stobovska 8, SI-1230 Domžale
E-naslov:
drustvo.aspi@gmail.com
Telefon:
Uradne ure Center ASPI:
PON: 12:00-18:00

TOR: 13:00-19:00