Ob svetovnem dnevu avtizma 2. aprilu so v okviru festivala Bobri letos svoj prostor dobili tudi mladi in odrasli z avtizmom, ki so aktivni v društvu ASPI. Ta del festivalskega programa smo poimenovali Modri bobri: podobe avtističnega sveta.

Vabimo vas, da si skupaj pogledamo tri kratke dokumentarno-igrane filme in enega igranega, ki so jih mladi in odrasli z avtizmom ustvarili na delavnicah AS – SUPER SI – 1, 2, 3 v sodelovanju Društva ASPIZavoda Maja Weiss, produkcijske hiše Adrian filmKUD Pozitiv in Dijaškega doma Ivana Cankarja v Ljubljani.

V filmski program vas bo pospremila Larissa Braatz s svojo avtorsko plesno točko, spremljevalni program pa je pripravil Klub dijakov in študentov z Aspergerjevim sindromom.  

 

Častni pokrovitelj dogodka je ljubljanski župan Zoran Janković.

 

Na voljo so brezplačne vstopnice, ki jih lahko dobite, če se zapišete v spodnji obrazec. Prijave sprejemamo do 31. 3. do 15h. Število vstopnic je omejeno.

 

Vstopnice je mogoče prevzeti 30 min pred pričetkom dogodka v Kinodvoru (stojnica Društva ASPI).

Pin It on Pinterest

Share This