Zadnji teden v avgustu smo v Društvu ASPI skupaj s Centrom za mlade Domžale organizirali trening mladinskih delavcev z naslovom: Podpora mladim z avtizmom: Kako se spoprijeti s senzornimi ovirami poteka v okviru programa Erasmus+: Mladi v akciji, ki ga v Sloveniji izvaja nacionalna agencija MOVIT

V projektu je sodelovalo 12 udeležencev iz 6 organizacij iz 5 držav. Poleg Centra za mlade so sodelovali še You in Europe, Asociación Juvenil Almenaras, Il Cassetto dei Sogni, Fundación TAMBIÉN,
 
Tekom celotnega tedna smo skupaj z udeleženci spoznavali s katerimi senzornimi ovirami se srečujejo osebe z avtizmom in skupaj z njimi ustvarjali DIY pripomočke, ki se sedaj nahajajo v našem Centru ASPI v Domžalah. 
 
Utrinke si lahko pogledate v spodnji galeriji. 

Podprite nas

Veseli bomo vsake donacije, saj nam le-te omogočajo naše delovanje in izvajanje naših programov.

Foto utrinki:

Morda vas zanima tudi:

Ničesar ne zamudi

Prijava na E-novice

Da ne zamudiš česa pomembnega, se prijavi na naše E-novice. Obljubimo, da ti s prijavo na naše e-novice ne bomo zasmetili mail-boxa. V e-novicah boš prejemal aktualne informacije o naših aktivnostih in dogodkih, predvsem tistih, ki so brezplačne. Torej, le tisto, kar želite vedeti.

SEDEŽ DRUŠTVA ASPI:

Tržaška cesta 2, SI-1000 Ljubljana

PE center ASPI:

Stobovska 8, SI-1230 Domžale

E-naslov:

drustvo.aspi@gmail.com

Telefon:

051 668 356

Spremljajte nas tudi preko:

Vnesi podnaslov novice

Zadnji teden v avgustu smo v Društvu ASPI skupaj s Centrom za mlade Domžale organizirali

V projektu je sodelovalo 12 udeležencev iz 6 organizacij iz 5 držav. Poleg Centra za mlade so sodelovali še You in Europe, Asociación Juvenil Almenaras, Il Cassetto dei Sogni, Fundación TAMBIÉN,
Mobilnost mladinskih delavcev je potekala v okviru programa Erasmus+: Mladi v akciji.

Podprite nas

Veseli bomo vsake donacije, saj nam le-te omogočajo naše delovanje in izvajanje naših programov.

Foto utrinki:

Morda vas zanima tudi:

Ničesar ne zamudi

Prijava na E-novice

Da ne zamudiš česa pomembnega, se prijavi na naše E-novice. Obljubimo, da ti s prijavo na naše e-novice ne bomo zasmetili mail-boxa. V e-novicah boš prejemal aktualne informacije o naših aktivnostih in dogodkih, predvsem tistih, ki so brezplačne. Torej, le tisto, kar želite vedeti.

SEDEŽ DRUŠTVA ASPI:

Tržaška cesta 2, SI-1000 Ljubljana

PE center ASPI:

Stobovska 8, SI-1230 Domžale

E-naslov:

drustvo.aspi@gmail.com

Telefon:

051 668 356

Spremljajte nas tudi preko:

Pin It on Pinterest

Share This