Skupina za odrasle z avtizmom

Skupina za mlade odrasle in odrasle z avtizmom je skupina, ki združuje ljudi s podobnimi izkušnjami. Člani in članice skupine izmenjujejo izkušnje, prisluhnejo drug drugem, si izmenjajo načine za reševanje problemov ter govorijo o lastnih izkušnjah. Delo v skupini pozitivno vpliva na posameznika, saj da človeku občutek, da ni sam s tovrstnimi problemi, krepi občutek pripadnosti in sprejetosti, člani in članice drug drugemu držijo ogledalo in rojevajo se nova prijateljstva.

Plod izmenjave izkušenj in pogovora je spletna revija Vox Alia.

Z vami bo Tina J.

Obvezne prijave na dogodek do nedelje, 3. 12. 2023 preko:

• e-prijavnega obrazca.

Prijavite se lahko naši uporabniki. V primeru, da še niste naš uporabnik (velja za vse dejavnosti), se morate pred udeležbo na srečanju udeležiti uvodnega razgovora. Za uvodni razgovor nam pišite na info.drustvoaspi@gmail.com in dogovorili se bomo za sestanek, da se bolje spoznamo.

torek, 05. Dec 2023

Center ASPI