Skupina za mladostnike s SAM (2. skupina)

Skupini za učenje socialnih veščin sta namenjeni mladostnikom s spektroavtistično motnjo. Vsebujeta vaje v spretnostih, igre z vajami, izražanje s pomočjo giba ali ustvarjalnosti, razpravo in sprotne povratne informacije. Aktivnosti so pripravljene vnaprej, pri tem pa upoštevamo značilnosti, potreb in interesov članov skupine.

Obvezne prijave na dogodek do vključno nedelje 18. 4. 2021 preko:

• e-prijavnega obrazca,
  • s klicem ali sms na tel. št. 051 668 356.

Prijavite se lahko naši uporabniki. V primeru, da še niste naš uporabnik (velja za vse dejavnosti), se morate pred udeležbo na srečanju udeležiti uvodnega razgovora. Za uvodni razgovor nam pišite na drustvo.aspi@gmail.com in dogovorili se bomo za sestanek, da se bolje spoznamo.

Nove prijave (osebe s SAM, ki še niso naši uporabniki), zaradi doseženega maksimalnega števila udeležencev niso več mogoče.

ponedeljek, 19. Apr 2021

Splet - Discord